Aktualności

W dokumentach szkoły opublikowany został wykaz podręczników  

 do zakupu przez rodziców na rok szkolny 2021/2022

 

 

 
Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie,

zakończenie roku szkolnego 2020/2021 już za nami. Gratulujemy wszystkim uczniom otrzymania świadectw, życzymy Wam dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym. 

 

 

więcej
 
Nasze osiągnięcia

W drugim semestrze roku szkolnego 2020/2021 klasy pierwsza i druga wzięły udział w dwóch konkursach plastycznych. Pierwszy z nich to "Odnawialne źródła energii w służbie człowieka", którego organizatorem była PGE Energia Odnawialna, spółka  z Grupy Kapitałowej PGE ...

więcej
 
Wycieczka z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka wszystkie klasy PSP w Bierdzanach wybrały się na wycieczkę do Rezerwatu Smolnik w Szumiradzie. Pracownik Nadleśnictwa Olesno, pan Edmund Grala, poprowadził nas ścieżką edukacyjną "Szumi las w Szumiradzie".

 

więcej
 
26 maja - Święto Naszych Mam

„Żadna mądrość, której możemy nauczyć się na ziemi,

nie da nam tego, co słowo i spojrzenie matki."

- Wilhelm Raabe

więcej
 
Spotkanie z panem leśniczym

17.05. klasy młodsze wyruszyły na pieszą wycieczkę do lasu. W wyznaczonym miejscu, na skraju lasu rozpoczęły się zajęcia z panem Marcinem Kurkiem, pracownikiem Nadleśnictwa Turawa. 

więcej
 
Precz zimo, witaj wiosno!

 

19. marca pożegnaliśmy zimę. Marzanny pierwszej i drugiej klasy zostały na dobre przegonione z Bierdzan razem z chłodem i brzydką pogodą. Uczniowie w trakcie  pochodu nad staw wywołali już pierwsze, ciepłe promienie słońca. 

 

więcej
 
Dzień kobiet

Marzec rozpoczęliśmy od bardzo miłej uroczystości: Dnia Kobiet! Świętowaliśmy nie tylko w szkole, ale również online. Dziewczyny zostały obdarowane pięknymi życzeniami i wierszami. W klasach młodszych chłopcy wykonali dla koleżanek upominki i wręczyli kwiaty. 

więcej
 
Projekt „Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża”

 

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierdzanach przystąpiła do projektu „Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża”, który jest realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

            

więcej
 
Karnawałowe szaleństwo w klasach młodszych

10 lutego uczniowie klas młodszych obchodzili z niecierpliwością wyczekiwany Bal Karnawałowy. Z tej okazji dzieci uczestniczyły w dekorowaniu sal, po czym przebrały się w kolorowe stroje. Wszyscy znakomicie wczuli się w role i świetnie się bawili.

 

więcej
 
1   2   3   następny  >>