Archiwum 2012/2013
Wycieczka do Warszawy

Wczesnym rankiem 19 czerwca uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Warszawy. W trakcie, trwającego trzy dni wyjazdu, zwiedzaliśmy najcie-kawsze miejsca i zabytki stolicy. Wędrówkę po Warszawie rozpoczęliśmy....

więcej
 
Gminny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas I- III

18 czerwca odbył się w Ligocie Turawskiej Gminny Konkurs Języka Niemieckiego dla klas I- III.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III – Daniel Pollak oraz  Monika Synowska. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwszy etap sprawdzał umiejętności uczniów związane ze sprawnością czytania ze zrozumieniem. W drugim etapie uczestnicy konkursu , którzy zdobyli wymaganą liczbę punktów musieli odpowiedzieć na 4 wylosowane przez siebie pytania.

Nasi  trzecioklasiści spisali się bardzo dobrze.

Monika Synowska zajęła II miejsce.

Daniel Pollak zajął III miejsce.

Gratulujemy!

 
Szkolny Konkurs Znajomości Ewangelii

18 czerwca odbył się Pierwszy Szkolny Konkurs Znajomości Ewangelii. (Ewangelia według św. Mateusza). Uczniowie przygotowywali się do niego, poznając treść wskazanych przez katechetkę, wybranych fragmentów Ewangelii.

więcej
 

 

W dokumentach szkoły opublikowany został wykaz podręczników  

 na rok szkolny 2013/2014

 

 

 

 
KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA POEZJI JULIANA TUWIMA

10 czerwca 2013 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Pięknego Czytania Poezji Juliana Tuwima dla uczniów klas IV - VI.

Uczestnicy konkursu zobowiązani byli do przygotowania utworu Juliana Tuwima, a następnie przeczytania wiersza wskazanego przez komisję konkursową („O panu Tralalińskim”).

więcej
 
WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

28 maja 2013 r. byliśmy na wycieczce we Wrocławiu. Najpierw obejrzeliśmy Panoramę Racławicką. Byliśmy zachwyceni ogromem tej panoramy, szczegółami….

więcej
 
Gminny Konkurs Recytatorski

Reprezentantki klas I –III Oliwia Owsianik, Juliana Kubis i Kinga Świerc w dniu 24 maja 2013 roku brały udział w Gminnym Konkursie

więcej
 
Dzień Matki - 23.05.2013 r.

Podobnie jak w ubiegłych latach tak i w tym roku szkolnym odbyła się u nas uroczystość z okazji Dnia Matki. Wzięli w niej udział uczniowie, którym zależało aby w wyjątkowy sposób podziękować swojej Mamie za jej troskę i miłość.

więcej
 
Konstytucja 3 Maja

We wtorek 30.04.13 r. odbył się  w naszej szkole apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

więcej
 
Program edukacyjny ,,Ratujemy i uczymy ratować”.

      Dzięki Fundacji WOŚP po raz kolejny przystąpiliśmy do realizacji programu edukacyjnego ,,Ratujemy i uczymy ratować”. Celem tego programu jest praktyczna nauka uczniów klas I-III elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy oraz kształtowanie w dzieciach umiejętności prawidłowego zachowania się kiedy ktoś  potrzebuje pomocy.

więcej
 
1   2   3   4   następny  >>