Archiwum 2013/2014
Wycieczka klasy VI do Opola

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego 26 czerwca 2014 r. uczniowie klasy VI wraz ze swoją wychowawczynią (panią Urszulą Ejsmont) i pedagog (panią Mariolą Podbrożny) pojechali na wycieczkę do Opola.

więcej
 
Wspomnienia z Krakowa ...

12–13.06.2014 r. odbyła się wycieczka do Krakowa. Wzięło w niej udział 25 uczniów z naszej szkoły.

więcej
 
Talentiada

Już po raz  drugi nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III brali udział w gminnym turnieju piłkarskim „Talentiada” w Osowcu. Szkołę reprezentował  z klasy I - Marcel Kulawik, który strzelił 6 bramek, z klasy II - Adaś Wiecha- 5 bramek ...

więcej
 
Karta rowerowa

Egzamin na kartę rowerową odbył się  3.06 2014 i 10.06.2014r. Składał się z dwóch części.

I teoretycznej – sprawdzającej znajomość przepisów ruch drogowego.

II praktycznej – dotyczącej obsługi technicznej roweru oraz umiejętności jazdy na rowerze...

więcej
 
Spotkanie z policjantem

 10 czerwca odwiedził naszą szkołę pan policjant. Opowiadał nam o tym, jak należy postępować, aby nasze „upragnione” wakacje były udane, a przede wszystkim BEZPIECZNE!

więcej
 
Lekcja Wolności

W ramach obchodów 25 rocznicy pierwszych, częściowo wolnych wyborów nasza szkoła włączyła się w, ogłoszoną przez MEN, akcję świętowania Dnia Wolności i zorganizowała „Lekcję Wolności”. 

więcej
 
Konkurs w Węgrach

Uczniowie klas I-III naszej szkoły: Marcel Kulawik, Oliwia Owsianik i Milena Dymowicz w dniu 4 czerwca 2014r. brali udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim ,,Z  poezją na Ty”.

Organizatorem konkursu była Społeczna Szkoła Podstawowa w Węgrach.

więcej
 

W Urzędzie Gminy w Turawie 28 maja 2014 roku odbył się turniej „Co wiem o swojej gminie” w kategorii szkół podstawowych kl. I – III. Dwie uczennice z naszej szkoły Weronika Płoskonka i Juliana Kubis wzięły udział w w/w konkursie.

 

        Weronika Płoskonka uczennica klasy II –   zajęła III miejsce.

        Juliana      Kubis        uczennica klasy III – zajęła VI miejsce.

 

więcej
 
Dzień Matki

W tym roku, z okazji Dnia Matki, uczniowie naszej szkoły zaprosili swoje Mamy do krainy bajek i baśni, po której oprowadzała Królowa Bajek. W scenerii bajkowego lasu, wśród kwiatowej łąki i śpiewu ptaków, z życzeniami dla Mam wystąpił Czerwony Kapturek, ...

więcej
 
Maj miesiącem sportu

W maju uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu wydarzeniach sportowych. 

23 V chłopcy z klasy VI i V wzięli udział w Turnieju Piłkarskim w Węgrach. Drużyna w składzie: Kamil Kobos, Klaudiusz Hepner, Kacper Lewicki, Sebastian Michalczyk ...

więcej
 
1   2   3   4   5   następny  >>