Archiwum 2015/2016

W dokumentach szkoły opublikowany został wykaz podręczników  

 na rok szkolny 2016/2017

 

 

 
Wycieczka do Wrocławia

Dnia 13.06 nasza szkoła pojechała na wycieczkę do Wrocławia. Jak zawsze zbiórka odbyła się pod sklepem GS. Paniami, które jechały na wycieczkę były: pani Iwona Łabaza, pani ...

więcej
 
Wycieczka do Zakopanego

W dniach 06.06 - 08.06.2016 r. uczniowie klasy szóstej i piątej z Bierdzan wraz z uczniami ze szkoły w Osowcu  pojechali na wycieczkę do Zakopanego.

W pierwszym dniu weszliśmy całą grupą na Gubałówkę, skąd podziwialiśmy panoramę miasta ...

więcej
 
Karta rowerowa
Egzamin na kartę rowerową w naszej szkole odbył się 06.06.2016r. przy udziale dzielnicowej z Ozimka Pani Beaty Świtalskiej. W egzaminie wzięli udział uczniowie klasy czwartej.
więcej
 
Talentiada 2016

6 czerwca 2016 r. na boisku w Osowcu po raz czwarty miała miejsce impreza sportowa pn. ,,Talentiada”. W imprezie tej zainteresowani uczniowie klas I – III ze wszystkich szkół naszej gminy mieli ...

więcej
 
Dzień otwarty w Gimnazjum

2 czerwca 2016 r. uczniowie klasy VI pojechali autobusem  na Dzień Otwarty do Publicznego Gimnazjum w Turawie. Z szóstoklasistami pojechała również trojka uczniów z klas I -III: Daria Czaplik, Karina Dreja oraz Marcel Kulawik na konkurs plastyczny.

więcej
 
"Co wiem o swojej Gminie"

2 czerwca z inicjatywy: Urzędu Gminy Turawa, Towarzystwa Miłośników Ziemi Turawskiej oraz Publicznego Gimnazjum w Turawie został przeprowadzony w Urzędzie Gminy w Turawie po raz kolejny turniej „Co wiem o swojej Gminie”.

więcej
 
Dzień Dziecka

Dnia 01.06 w naszej szkole odbył się dzień dziecka. Z tej okazji na szkolnym boisku odbyły się rozgrywki sportowe, prowadzone przez panią Aleksandrę Pancerz. Gry i zabawy odbywały się na czwartej...

więcej
 
Dzień Matki

Dnia 25 maja o godzinie 16 w naszej szkole odbył się Dzień Matki. W występach brała udział cała szkoła, nawet Ci najmłodsi z klasy pierwszej. Klasa szósta przygotowała małe przedstawienie ...

więcej
 
Konkurs Recytatorski

4 maja 2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Bierdzanach odbył się po raz kolejny szkolny konkurs recytatorski dla klas I – III.

W konkursie wzięło udział 13 uczniów z klas młodszych. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali bardzo ciekawy repertuar. Jury, w każdej z klas, wybrało najciekawsze interpretacje wierszy:

więcej
 
1   2   3   4   5   następny  >>