Archiwum 2016/2017

W dokumentach szkoły opublikowany został wykaz podręczników  

 na rok szkolny 2017/2018

 
Wycieczka w Kotlinę Kłodzką

W ostatnim tygodniu roku szkolnego uczniowie naszej szkoły pojechali na dwudniową wycieczkę, w trakcie której mieli okazję poznać atrakcje przyrodniczo - historyczne  Ziemi Kłodzkiej.

 

więcej
 
Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

14.06.2017r. w Węgrach odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej. Zawody odbywały się według systemu ,,każdy z każdym”.

więcej
 
Karta rowerowa

 

W bieżącym roku, wzorem lat ubiegłych, odbył się w szkole egzamin na Kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej.

więcej
 
Spotkanie z policjantem

7 czerwca  naszą szkołę odwiedził policjant - sierż. Łukasz Szmuk. z Komisariatu Policji w Ozimku. Głównym celem przybycia była pogadanka na temat bezpiecznych wakacji, poruszania się po drogach oraz jak zachować bezpieczeństwo w stosunku do nieznanych nam osób.

więcej
 
Wycieczka rowerowa

6 czerwca 2017 r. uczniowie klasy VI wybrali się na rowerową wycieczkę do Laskowic i Tuł. Opiekunkami były panie: Mariola Podbrożny i Urszula Ejsmont. Inicjatorką tego wyjazdu była przewodnicząca szkoły – Juliana Kubis.

więcej
 
Talentiada 2017

6 VI 2017r. już po raz piąty na boisku LZS w Osowcu pod patronatem Władz gminy Turawa odbył się turniej piłkarski dla zainteresowanych uczniów klas I – III  naszej gminy p.n. ,,Talentiada”.

więcej
 
"Co wiem o swojej Gminie"

2 czerwca z inicjatywy: Urzędu Gminy Turawa, Towarzystwa Miłośników Ziemi Turawskiej oraz Publicznego Gimnazjum w Turawie został przeprowadzony w Urzędzie Gminy w Turawie po raz kolejny turniej „Co wiem o swojej Gminie”.

więcej
 
Dzień Dziecka

Dzień Dziecka obchodziliśmy „na sportowo”. Dzięki wyśmienitej pogodzie, na boisku trwała zacięta rywalizacja w duchu fair-play. Uczniowie, podzieleni na dwie grupy wiekowe, pod okiem pilnujących przestrzegania reguł gry i bezpieczeństwa ...

więcej
 
Diecezjalny konkurs plastyczny

W 2017 roku przypada 100. rocznica objawień MB w Fatimie, w Portugalii. W związku z tym, Wydział Katechetyczny opolskiej Kurii zorganizował szereg konkursów o tej tematyce. Dla dzieci szkół podstawowych zorganizowano, między innymi, konkurs plastyczny, pt: Orędzie Matki Bożej z Fatimy ciągle aktualne: 1917-2017.

więcej
 
1   2   3   4   5   następny  >>