Archiwum 2018/2019

W dokumentach szkoły opublikowany został wykaz podręczników  

 na rok szkolny 2019/2020

 

 
Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca  o godzinie 9 wszyscy uczniowie zebrali się w sali, aby zakończyć rok szkolny.  Po dwóch latach przerwy uroczyście żegnaliśmy uczniów klasy VIII.

więcej
 
Bezpieczne wakacje

W poniedziałek 10 czerwca, na kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego, uczniowie naszej szkoły mieli okazję, po raz kolejny, spotkać się z sierżantem sztabowym Mariuszem Śnieżkiem z komisariatu policji w Ozimku. Spotkanie, jak zwykle przed okresem wolnym od nauki, dotyczyło spraw związanych z naszym bezpieczeństwem. 

więcej
 
Egzamin na kartę rowerową

Karta rowerowa to zgodnie z ustawą o kierujących pojazdami jeden z dokumentów stwierdzających uprawnienia osoby, która nie ukończyła 18 lat, do kierowania rowerem. Kartę można uzyskać po zdaniu egzaminu, sprawdzającego wiedzę z zakresu ruchu drogowego 

więcej
 
STOP – MOWIE NIENAWIŚCI

Przeciwdziałanie mowie nienawiści jest ważnym zadaniem każdej społeczności. Nie ma zgody na mowę nienawiści w naszej miejscowości. Zależy nam, aby nasi uczniowie nabywali umiejętności kontrolowania impulsów i radzenia sobie ze złymi emocjami.

 

więcej
 
Spotkanie z paniami Wojtczyk

15 i 29 maja odbyły się w naszej szkole spotkania z mieszkankami Bierdzan: Teresą i Marią Wojtczyk.

Zaproszone panie w niezwykle obrazowy i  interesujący  sposób opowiadały o historii wsi i okolicy, jej mieszkańcach i najważniejszych wydarzeniach. 

więcej
 
Dzień Matki

28 maja uczniowie naszej szkoły bardzo uroczyście obchodzili Dzień Matki. W tym pięknym dniu uczniowie z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowali wcześniej przygotowane scenki o mamie, tańce, wiersze i piosenki. 

więcej
 
Mały Ratownik

W ramach programu edukacyjnego „Mały Ratownik” uczniowie klasy II i IV naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach praktycznych z Ratownikami Medycznymi.

„Mały Ratownik”, to program autorski edukacyjny, który jest dedykowany dla młodszych dzieci. 

 

więcej
 
Spotkanie ze Strażakami OSP w Bierdzanach

17 maja 2019 r. naszą szkołę odwiedzili strażacy z OSP w Bierdzanach, którzy opowiedzieli nam o swojej trudnej i ciężkiej pracy, często wymagającej zmierzenia się z ludzką tragedią.

 

więcej
 
SPOTKANIE Z POLICJANTEM

 

16 maja 2019 r. w naszej szkole odbyła się pogadanka z policjantem nt. zasad bezpieczeństwa.

 

więcej
 
1   2   3   4   5   następny  >>