Archiwum 2018/2019
WYCIECZKA ROWEROWA

W słoneczne piątkowe popołudnie 21 września 2018 r. wybraliśmy się na wycieczkę rowerową nad Jezioro Srebrne. Wycieczka została zorganizowana dla klasy VIII w ramach zajęć sportowych. 

O godzinie 13.45 razem z opiekunkami panią Mariolą Podbrożny oraz panią Aleksandrą Pancerz wyruszyliśmy w kierunku Kobylna. Tam postanowiliśmy zrobić sobie krótką przerwę. Pani Podbrożny zaprowadziła nas na podwórko swojej teściowej, gdzie czekała na nas miła niespodzianka – smaczne lody, za które bardzo dziękujemy.

Gdy minęliśmy Jełową, ruszyliśmy prosto nad Jezioro Srebrne. Nad wodą, wśród zieleni i ciszy było co podziwiać. Zdecydowaliśmy, że zatrzymamy się tam na piętnaście minut, aby nawodnić organizm. Około godziny 15.30 wracaliśmy do Bierdzan. Ponad godzinę później byliśmy już w domu.

Podczas naszej wycieczki wykonaliśmy wiele wspaniałych zdjęć, które na pewno będą pamiątką na całe życie. Oczywiście nasza podróż nie obyła się bez różnych przygód. Kilka razy musieliśmy przerwać wyprawę, ponieważ rowery odmawiały posłuszeństwa. Pomimo to bawiliśmy się znakomicie.

Juliana Kubis